Wolnostojąca instalacja 35kW w Koszalinie

Wolnostojąca, naziemna instalacja fotowoltaiczna o łącznej mocy 35 kWp na terenie zakładu przetwórstwa rybnego w Koszalinie.

Zakład posiada moc przyłączeniową na poziomie 0,5 MW a w dni wolne od pracy pobór energii nie spada poniżej 120 kW, co za tym idzie całość energii wyprodukowanej przez instalację PV zostanie skonsumowana na bieżąco.

Dodatkowo Klient korzysta z systemu Zielonych Certyfikatów.

Początkowo zaprojektowana instalacja wynosiła 12kW, czyli dwie konstrukcje wolnostojące paneli. Klient przez 1,5 roku testował instalację i przyglądał się uzyskom, co zaowocowało kontynuacją współpracy.

Dziś mamy przyjemność oglądać w pełni rozbudowaną instalację, która nieustannie zaopatruje zakład w energię.

Z racji nieuniknionego schyłku lata wielu z Państwa pyta, jak zachowują się moduły fotowoltaiczne zimą. Na przykładzie przedstawionej instalacji, nasz Instalator pokazał na filmie, że już kilka promieni słońca powoduje pracę modułu i zwiększenie jego temperatury, a co za tym idzie – błyskawiczne topienie się śniegu.

Obejrzyj zachowanie paneli zimą na naszym kanale YouTube:

 

Jeżeli zainteresował Cię powyższy artykuł i chciałbyś poznać ofertę przygotowaną specjalnie do Twoich potrzeb, umów się z naszym Doradcą technicznym, który telefonicznie lub na spotkaniu odpowie na wszystkie Twoje pytania:

✆ (58) 782 44 49                            Bądź z nami na bieżąco na Facebooku:

✆ 789 463 900                                  https://www.facebook.com/Fotooogniwa              

✆ 696 858 846

lub napisz do nas:

biuro@fotoogniwa-sklep.pl

 

Czekamy na Twój kontakt!