Instalacja 6,9 kW w wersji full-black

Przedstawiamy Państwu ostatnio wykonaną przez nas instalację fotowoltaiczną o mocy 6,9 kWp na dachu domu jednorodzinnego z której możemy być dumni.

Powstała ona przy użyciu 23 paneli 300W firmy Sharp, która jest wyspecjalizowanym światowym liderem rozwiązań wykorzystujących energię słoneczną. Powołuje się na aż 55 lat doświadczeń, wiedzy i niezawodności.

Sharp oferuje nam gwarancję w postaci 10 lat na wady ukryte, czyli mikropęknięcia niewidoczne gołym okiem, które powodują “korozję” ogniw oraz objawiające się szybką utratą mocy.  Moduły bardzo estetycznie i spójnie prezentują się w wersji czarnej (full-black) na dachu jednego z naszych zadowolonych klientów.

Instalacja została dobrana na podstawie analizy zużycia energii elektrycznej w danym gospodarstwie domowym i zapewni 100% rocznego zapotrzebowania na prąd.

Z konkretnymi urządzeniami użytymi przy tej instalacji można zapoznać się i zakupić w naszym sklepie:

 

Jeżeli zainteresował Cię powyższy artykuł i chciałbyś poznać ofertę przygotowaną specjalnie do Twoich potrzeb, umów się z naszym Doradcą technicznym, który telefonicznie lub na spotkaniu odpowie na wszystkie Twoje pytania:

✆ (58) 782 44 49                            Bądź z nami na bieżąco na Facebooku:

✆ 789 463 900                                  https://www.facebook.com/Fotooogniwa              

✆ 696 858 846

lub napisz do nas:

biuro@fotoogniwa-sklep.pl

 

Czekamy na Twój kontakt!