System 30,24 kWp dla firmy

Kolejny tydzień – kolejna wykonana instalacja PV!

 

Dziś przedstawiamy system o mocy 30,24 kWp zamontowany na dachu hali produkcyjno-biurowej.

 

Wykorzystaliśmy:

  • Panele fotowoltaiczne Sharp ND-RB 270W – wybierając produkty marki Sharp masz pewność niezawodności produktu i długiej gwarancji producenta. Firma Sharp to lider w produkcji paneli fotowoltaicznych o wysokiej jakości wykonania.
  • Inwerter Huawei 36KTL – urządzenie maksymalizuje wydajność energetyczną systemów fotowoltaicznych (PV) instalowanych na dachach i gruncie. Pod względem technicznym, są to inwertery szeregowe zaprojektowane do połączenia z siecią trójfazową. Inteligentne systemy monitorowania i wykrywania usterek w szeregach skracają czas lokalizowania stref wystąpienia usterek. Inwertery wykorzystują topologię 3-poziomową i zapewniają maksymalną wydajność 98,7%. Wynik oceny Photon: A+/A+. Każdy inwerter zapewnia do trzech ścieżek systemu śledzenia punktu mocy maksymalnej (MPPT) dla konkretnego środowiska.

Zainstalowany inwerter umożliwia rozbudowę instalacji do 40kWp.

 

Jeżeli zainteresował Cię powyższy artykuł i chciałbyś poznać ofertę przygotowaną specjalnie do Twoich potrzeb, umów się z naszym Doradcą technicznym, który telefonicznie lub na spotkaniu odpowie na wszystkie Twoje pytania:

✆ (58) 782 44 49                            Bądź z nami na bieżąco na Facebooku:

✆ 789 463 900                                  https://www.facebook.com/Fotooogniwa              

✆ 696 858 846

lub napisz do nas:

biuro@fotoogniwa-sklep.pl

 

Czekamy na Twój kontakt!

 

Comments are closed.