Dotacje dla Gdyni i Sopotu

Jesteś mieszkańcem Gdyni lub Sopotu? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Tylko teraz możesz odzyskać 1/4 poniesionych kosztów zakupu systemu fotowoltaicznego, a dodatkowo u nas możesz skorzystać z promocyjnej oferty ratalnej na dowód, bez wkładu własnego i okresem kredytowania do 8 lat. Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie i pozwól aby Twoja mini elektrownia zarabiała dla Ciebie już od jutra!

Twój dom dzisiaj:

Całość energii zakupujesz z sieci Zakładu Energetycznego i tam trafiają Twoje pieniądze

animacja_2

 Twój dom jutro:

Sam produkujesz energię na własne potrzeby, a zakupujesz tylko brakującą ilość energii z Zakładu Energetycznego. Tym samym oszczędzasz swoje pieniądze.

animacja-bezPV_DOBRA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza propozycja – System 1,1 kW

Nasza propozycja zakłada budowę systemu fotowoltaiczny o mocy 1,1kW złożonego z czterech paneli PV, jednego mikroinwertera oraz konstrukcji montażowej na dach płaski lub spadzisty wraz z usługą montażu, podłączeniem elektrycznym i zgłoszeniem w Zakładzie Energetycznym. Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne posiadają aż 25 lat gwarancji producenta na uzysk mocy.

kompletny system PV


 

Modułowa budowa systemu PV

Dzięki zastosowaniu mikroinwertera nasz system fotowoltaiczny posiada modułową, kompaktową budowę, co pozwoli na jego łatwą, szybką i tanią rozbudowę w przyszłości o kolejne panele PV bez prac wewnątrz budynku i konieczności przerabiania instalacji elektrycznej. Wystarczy do już zainstalowanego na dachu pod panelami PV mikroinwertera podłączyć kolejny mikrotinwerter z dodaktowymi panelami jak na zdjęciu poniżej. Występują następujące opcje mikroinwerterów: dla 1,2 i 4 paneli PV.

modułowa_budowa_pv-splaszczone

Mały system, duże oszczędności

Poniżej prezentujemy symulację oszczędności z zastosowania systemu fotowoltaicznego o mocy ok. 1,1 kW dla średniej wielkości domu jednorodzinnego o zużyciu energii elektrycznej ok. 3 000 kWh/rok:

Twój dom dzisiaj:

Większość gospodarstw domowych korzysta z taryfy całodobowej, gdzie stawka za kWh energii jest jednakowa o każdej porze doby.
oplacalnosc_dzis_v2_splaszczone

Twój dom jutro:

Ponieważ panele słoneczne produkują energię od rana do wieczora oraz możliwe jest bilansowanie produkowanej energii z konsumpcją energii z podziałem na taryfy, proponujemy po zamontowaniu paneli słonecznych zmianę taryfy z całodobowej na taryfę z podziałem dzień/noc. Dzięki temu zyskujesz podwójną korzyść: w ciągu dnia energię będziesz produkował z własnych paneli PV co spowoduje ograniczenie zakupu energii, a w godzinach nocnych będziesz płacił mniej niż obecnie. Poniżej przykładowa symulacja zakładając proporcję zużycia energii 50/50 w taryfie dziennej i nocnej.

oplacalnosc_jutro_v2_splaszczone

Twoja oszczędność: 1860 zł – 562 zł = 1298 zł/rok

 

Sam zdecyduj ile chcesz zapłacić

Oferowany przez nasz system o mocy 1,1 kW dostępny jest w cenie standardowej 9 999zł brutto (cena z usługą montażu na budynkach mieszkalnych). Specjalnie dla mieszkańców Gdyni i Sopotu nasza firma przygotowała dwa warianty zakupu. Pierwszy to “Zakup z rabatem wyjątkowym” wynoszącym 3 700 zł od ceny standardowej (zakup w kwocie 6 299zł brutto) lub drugi to zakup w standardowej cenie (9 999zł brutto), ale z możliwością wykonania usługi polegającej na pozyskaniu pięciu zainteresowanych osób z terenu Gdyni lub Sopotu na montaż analogicznego systemu, za wykonanie której otrzymasz od naszej firmy wynagrodzenie w kwocie 4 000zł brutto (z tytułu umowy o działo). W obu przypadkach przysługuje dotacja wynosząca 25% poniesionych kosztów zakupu systemu dla mieszkańców Gdyni lub 1 000zł za każdy zamontowany 1 kW mocy dla mieszkańców Sopotu:
pakiety_promocyjne

Rozłóż zakup na raty i pozwól aby system sam zarobił na siebie

Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole nasza firma wdrożyła do oferty dedykowany kredyt ratalny na zakup systemów fotowoltaicznych. Bank Credit Agricole wie, że systemy fotowoltaiczne potrafią same zarabiać na siebie, a przy tym są niezawodne i bardzo trwałe. Dlatego właśnie w ofercie banku Credit Agricole znaleźć można kredyt dedykowany na zakup systemów PV z niskim oprocentowaniem, długim okresem kredytowania (do 8 lat), bez zbędnych zaświadczeń (kredyt na dowód bez zaświadczeń dla kredytów do 8 000zł) i bez konieczności wnoszenia wkładu własnego. Całą procedurę zakupu na raty załatwisz z naszym pracownikiem podczas jednego spotkania, a decyzję kredytową otrzymasz zaledwie w ciągu kilku minut.
kredyt

 

Symulacja kredytu w ofercie “Zakup z rabatem wyjątkowym”

Poniżej prezentujemy przykładową symulację kredytu w ofercie “Zakup z rabatem wyjątkowym” (koszt systemu po rabacie: 6 299zł) dla systemu 1,1 kW.
kredyt_raty_22

Symulacja kredytu w ofercie “Zakup z usługą zwrotną”

Poniżej prezentujemy przykładową symulację kredytu w ofercie “Zakup z usługą zwrotną” (koszt systemu: 9 999zł) dla systemu 1,1 kW.
kredyt_raty_v2_splaszczone

Umów się na bezpłatną wizytę z naszym fachowcem już dziś!

tel. +48 58 782 44 49

tel. +48 789 463 900