Dotacje dla Gdyni i Sopotu

Jesteś mieszkańcem Gdyni lub Sopotu? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Tylko teraz możesz odzyskać 1/4 poniesionych kosztów zakupu systemu fotowoltaicznego, a dodatkowo u nas możesz skorzystać z promocyjnej oferty ratalnej na dowód, bez wkładu własnego i okresem kredytowania do 8 lat. Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie i pozwól aby Twoja mini elektrownia zarabiała dla Ciebie już od jutra!

Twój dom dzisiaj:

Całość energii zakupujesz z sieci Zakładu Energetycznego i tam trafiają Twoje pieniądze

animacja_2Twój dom jutro:

Sam produkujesz energię na własne potrzeby, a zakupujesz tylko brakującą ilość energii z Zakładu Energetycznego. Tym samym oszczędzasz swoje pieniądze.

animacja-bezPV_DOBRA

 Nasza propozycja – System 1,1 kW

Nasza propozycja zakłada budowę systemu fotowoltaiczny o mocy 1,1kW złożonego z czterech paneli PV, jednego mikroinwertera oraz konstrukcji montażowej na dach płaski lub spadzisty wraz z usługą montażu, podłączeniem elektrycznym i zgłoszeniem w Zakładzie Energetycznym. Oferowane przez nas panele fotowoltaiczne posiadają aż 25 lat gwarancji producenta na uzysk mocy.

baner_pv-21Modułowa budowa systemu PV

Dzięki zastosowaniu mikroinwertera nasz system fotowoltaiczny posiada modułową, kompaktową budowę, co pozwoli na jego łatwą, szybką i tanią rozbudowę w przyszłości o kolejne panele PV bez prac wewnątrz budynku i konieczności przerabiania instalacji elektrycznej. Wystarczy do już zainstalowanego na dachu pod panelami PV mikroinwertera podłączyć kolejny mikrotinwerter z dodaktowymi panelami jak na zdjęciu poniżej. Występują następujące opcje mikroinwerterów: dla 1,2 i 4 paneli PV.

modułowa_budowa_pv-splaszczone

Mały system, duże oszczędności

Poniżej prezentujemy symulację oszczędności z zastosowania systemu fotowoltaicznego o mocy ok. 1,1 kW dla średniej wielkości domu jednorodzinnego o zużyciu energii elektrycznej ok. 3 000 kWh/rok:

Twój dom dzisiaj:

Większość gospodarstw domowych korzysta z taryfy całodobowej, gdzie stawka za kWh energii jest jednakowa o każdej porze doby.
oplacalnosc_dzis_v2_splaszczoneTwój dom jutro:

Ponieważ panele słoneczne produkują energię od rana do wieczora oraz możliwe jest bilansowanie produkowanej energii z konsumpcją energii z podziałem na taryfy, proponujemy po zamontowaniu paneli słonecznych zmianę taryfy z całodobowej na taryfę z podziałem dzień/noc. Dzięki temu zyskujesz podwójną korzyść: w ciągu dnia energię będziesz produkował z własnych paneli PV co spowoduje ograniczenie zakupu energii, a w godzinach nocnych będziesz płacił mniej niż obecnie. Poniżej przykładowa symulacja zakładając proporcję zużycia energii 50/50 w taryfie dziennej i nocnej.

oplacalnosc_jutro_v2_splaszczone
Twoja oszczędność: 1860 zł – 562 zł = 1298 zł/rok


Sam zdecyduj ile chcesz zapłacić

Oferowany przez nasz system o mocy 1,1 kW dostępny jest w cenie standardowej 9 999zł brutto (cena z usługą montażu na budynkach mieszkalnych). Specjalnie dla mieszkańców Gdyni i Sopotu nasza firma przygotowała dwa warianty zakupu. Pierwszy to “Zakup z rabatem wyjątkowym” wynoszącym 3 700 zł od ceny standardowej (zakup w kwocie 6 299zł brutto) lub drugi to zakup w standardowej cenie (9 999zł brutto), ale z możliwością wykonania usługi polegającej na pozyskaniu pięciu zainteresowanych osób z terenu Gdyni lub Sopotu na montaż analogicznego systemu, za wykonanie której otrzymasz od naszej firmy wynagrodzenie w kwocie 4 000zł brutto (z tytułu umowy o działo). W obu przypadkach przysługuje dotacja wynosząca 25% poniesionych kosztów zakupu systemu dla mieszkańców Gdyni lub 1 000zł za każdy zamontowany 1 kW mocy dla mieszkańców Sopotu:
pakiety_promocyjne


Rozłóż zakup na raty i pozwól aby system sam zarobił na siebie

Dzięki współpracy z bankiem Credit Agricole nasza firma wdrożyła do oferty dedykowany kredyt ratalny na zakup systemów fotowoltaicznych. Bank Credit Agricole wie, że systemy fotowoltaiczne potrafią same zarabiać na siebie, a przy tym są niezawodne i bardzo trwałe. Dlatego właśnie w ofercie banku Credit Agricole znaleźć można kredyt dedykowany na zakup systemów PV z niskim oprocentowaniem, długim okresem kredytowania (do 8 lat), bez zbędnych zaświadczeń (kredyt na dowód bez zaświadczeń dla kredytów do 8 000zł) i bez konieczności wnoszenia wkładu własnego. Całą procedurę zakupu na raty załatwisz z naszym pracownikiem podczas jednego spotkania, a decyzję kredytową otrzymasz zaledwie w ciągu kilku minut.
kredytSymulacja kredytu w ofercie “Zakup z rabatem wyjątkowym”

Poniżej prezentujemy przykładową symulację kredytu w ofercie “Zakup z rabatem wyjątkowym” (koszt systemu po rabacie: 6 299zł) dla systemu 1,1 kW.
kredyt_raty_22Symulacja kredytu w ofercie “Zakup z usługą zwrotną”

Poniżej prezentujemy przykładową symulację kredytu w ofercie “Zakup z usługą zwrotną” (koszt systemu: 9 999zł) dla systemu 1,1 kW.
kredyt_raty_v2_splaszczone


Umów się na bezpłatną wizytę z naszym fachowcem już dziś!


tel. +48 58 782 44 49

tel. +48 789 463 900