Dotacje dla Gdyni i Sopotu

Jesteś mieszkańcem Gdyni lub Sopotu? Jeśli tak to trafiłeś idealnie! Tylko teraz możesz odzyskać 1/4 poniesionych kosztów zakupu systemu fotowoltaicznego, a dodatkowo u nas możesz skorzystać z promocyjnej oferty ratalnej na dowód, bez wkładu własnego i okresem kredytowania do 8 lat. Poznaj nasze rozwiązania i pozwól aby Twoja mini elektrownia zarabiała dla Ciebie od dziś.

Twój dom dzisiaj:

animacja_2

Całość energii zakupujesz z sieci Zakładu Energetycznego i tam trafiają Twoje pieniądze

Twój dom jutro:

animacja-bezPV_DOBRA

Sam produkujesz energię na własne potrzeby, a zakupujesz tylko brakującą ilość energii z Zakładu Energetycznego. Tym samym oszczędzasz swoje pieniądze.

Mały system, duże oszczędności

Nasza propozycja zakłada budowę modułową systemu fotowoltaicznego, co pozwoli na rozbudowę w przyszłości systemu o kolejne panele bez prac wewnątrz budynku. Podstawowy wariant systemu posiada moc ok. 1,2 kW i składa się z: 4szt. paneli PV, jednego mikroinwertera oraz konstrukcji montażowej na dach płaski lub spadzisty:

baner_pv

 

 

Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej: Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:vPrezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:Prezentowany system posiada możliwość rozbudowy w przyszłości o kolejne sekcje z panelami słonecznymi jak na rysunku poniżej:

modułowa_budowa_pv-splaszczone

wdwdwdwdwdwdd